Kontakta oss

Har du några frågor är du välkommen att kontakta oss.

Adress och telefonnummer

KENTS
Stationsgatan 37
302 50 Halmstad

info@kents.se
035 - 21 00 75

Öppettider:

Måndag - Torsdag
07.00 - 17.00
Fredag 07.00 - 15.00

Avvikande öppettider vecka 29, 30 och 31:
Måndag - Fredag 07.00 - 15.00

KENTS
Oktanvägen 1
311 32 Falkenberg

falkenberg@kents.se
0346 - 71 11 10

Öppettider:

Måndag - Fredag
08.00 - 17.00

Semesterstängt vecka 29, 30 och 31.
Välkomna att kontakta Kents i Halmstad.


Halmstad

Camilla Berggren - Sälj
camilla@kents.se
0708 - 44 71 72
Linus Svensson - Sälj
linus@kents.se
0703 - 00 75 98
Madeleine Haienhjelm - Sälj/Marknad
madeleine@kents.se
0705 - 93 06 37
Sofia Krüger Thornberg - Sälj
sofia@kents.se
0734 - 04 12 34
Jalle Jönne - Sälj arbetskläder
jalle@kents.se
0708 - 90 11 28
Magnus Cullin - Sälj arbetskläder
magnus@kents.se
0704 - 33 72 50
Fredrik Bruce - Logistik
fredrik@kents.se
0703 - 52 31 51
Charlotte Jansson - Ekonomi
charlotte@kents.se
0739 - 69 43 28
Kent Poulsen - VD
kent@kents.se
0708 - 36 53 03
Petra Claesson Johansson - Tryckeri
petra@kents.se
0733 - 30 09 98
Sven Adolfsson - AD/Tryckeri
sven@kents.se
0705 - 50 77 05
Ulrika Olsson - Administration/Webb
ulrika@kents.se
0733 - 60 06 62

Falkenberg

Marcus Winroth - Sälj
marcus@kents.se
0728 - 61 64 24
Therése Syrén-Nilsson - Sälj
therese@kents.se
0728 - 61 64 04